ما که هستیم

سازمان رادمرد که اولین بنیاد مسیحی مردان ایرانی می باشد، یک سایت غیرانتفاعی بوده و به هیچ فرقه و گروهی وابسته نیست. هدف ما از تأسیس این سایت، ارائۀ تعلیم درست از کلام خدا، آموزش و آگاهی بخشیدن در خصوص دنیای مردان، به مسیحیان و حتی اشخاصی که بدنبال نگرش صحیح و سالم در این حوزه هستند، می باشد. در این سایت مجموعه ای از مقالات، پادکست ها و ویدئوهای تعلیمی با همکاری اساتید و مشاوران متخصص، تهیه و گردآوری می شود تا از این طریق بتوانیم منبعی مفید و مؤثر در اختیار فارسی زبانان در نقاط مختلف دنیا قرار دهیم و بنای درستی را در جامعه مردان پایه بگذاریم. در کنار ارائۀ این خدمات، بخش مشاوره نیز فعال می باشد که از طُرق معرفی شده در همین سایت می توانید به ما پیام دهید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. یکی از اهداف ما برقراری ارتباط بیشتر با شما مخاطبین عزیز است تا با دریافت نقطه نظرات شما نسبت به موضوعات مختلف، علاوه بر تبادل اطلاعات و در میان گذاشتن دانش و تجربیات، باعث برکت و بنای یکدیگر باشیم.

تجربیاتِ سالها خدمت در بین خانواده های مسیحی و بررسی چالش ها و مشکلات و همچنین کمبود منابع آموزشی ویژۀ مردان، ما را بر آن داشت که در این حوزه بیشتر تفکر کنیم و در سال 2019 خداوند دید و رؤیای شروع خدمت متمرکز مخصوص مردان ایرانی را به مدیر این سازمان بخشید و بعد از ماهها دعا، مطالعه و تحقیق و مشورت و همکاری با اشخاص مختلف، در سال 2020 بصورت رسمی جلسات حضوری و غیرحضوری با مشارکت جمعی از برادران در چندین کشور برگزار شد که همچنان این مشارکت پابرجا می باشد.

سازمان رادمرد علاقمند است تا از اشخاصی که به شکل های مختلف و بصورت داوطلبانه، مایلند ما را در هر چه بهتر انجام دادن این خدمت یاری رسانند، دعوت به همکاری نماید.

چنانچه پیشنهاد و نقطه نظری در جهت بهبود سایت و ارائه این خدمت دارید، با ما در میان بگذارید تا در تحقق این رویا همگام شویم و نام خدا بیش از پیش در ابعاد مختلف زندگی ما مردان جلال بیابد.

به شما عزیزان خوش آمد می گوئیم و دعای قلبی ما این است که صاحب این رویا که خود خداوند است، ما را فیض، قوت و حکمت عطا کند تا بتوانیم با همراهی شما، این خدمت را به پیش ببریم.

Visits: 558